Regulamin

§1. Ogólne


1. Zarówno strona www, zdjęcia jak i wszelkie materiały i zdjęcia zamieszczone na stronie www są własnością Studia Reklamy PRESTIŻ, ich kopiowanie i udostępnianie jest zabronione.
2. Oferowane materiały produkowane są ściśle pod danego Klienta, jeśli nie znaleźli Państwo szukanego na stronie produktu prosimy o kontakt – przygotujemy indywidualną wycenę.
3. Wszystkie podane ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT-chyba,że cennik stanowi inaczej.

§2. Składanie zamówień


1. Zamówienia można składać osobiście podczas wizyty w biurze firmy, drogą mailową lub poprzez formularz składania zamówień dostępny na stronie www.
2  Zamówienia realizowane są na podstawie cen zawartych na stronie internetowej lub wcześniej przygotowanej wyceny.
3. Po złożeniu zamówienia wysyłane zostaje drogą mailową potwierdzenie wraz z informacją dotyczącą płatności oraz prośbą o przesłanie danych/wytycznych, które Zleceniodawca pragnie umieścić na zamówionych materiałach.
4. Po otrzymaniu wpłaty oraz niezbędnych informacji zaczyna się proces przygotowania projektu. Zleceniobiorca daje możliwość modyfikowania projektu dowolną ilość razy.
5. Po ostatecznej akceptacji projektu następuje wydruk. Czas realizacji jest uzależniony od rodzaju zamówionego materiału.
6. Po zakończeniu etapu produkcji, produkt zostaje przesłany na wskazany adres lub Zleceniodawca zostaje poinformowany o możliwości odbioru materiału w biurze.
                                                                   

§4. Odbiór i wysyłka materiałów

1.Oferujemy możliwość osobistego odbioru zamówionych materiałów, wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej lub  firmy kurierskiej. Możliwe jest także zamówienie własnego kuriera oraz wysyłka za granicę.
2. Wysyłka materiałów następuje po zakończeniu etapu produkcji zamówionych materiałów na wskazany przez Zleceniodawcę adres.
3. Formę wysyłki wybiera Zleceniodawca oraz ponosi jej koszty przy opłacaniu zamówienia.
4. Zleceniobiorca zobowiązuję się do wyceny kosztów przesyłki oraz dostarczeniu tej informacji przed opłaceniem zamówienia przez Zleceniodawcę.
5. Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczania oraz zaginięcie przesyłek.
6. Zleceniodawca ma prawo wglądu do potwierdzenia wysyłki zamówienia.
7. Zleceniobiorca zobowiązany jest sprawdzić przesyłkę podczas odbioru i w razie jej uszkodzenia spisać protokół odbioru który jest podstawą do reklamacji takiej przesyłki.

§6. Reklamacje

1. W przypadku reklamacji towaru zastosowanie mają przepisy Ustawa z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141 poz.1176 z późniejszymi zmianami) Art. 556,557 KC;
Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 25.06.02. DU96 poz 851 z późn. Zmianami oraz informacje na karcie gwarancyjnej.
2. Reklamowany, kompletny i nie używany towar należy odesłać na adres:
STUDIO REKLAMY PRESTIŻ ul. Sikorskiego 6E, 62-200 Gniezno wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym, który na prośbę kupującego przesyłany jest drogą mailową
3. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.
4.Koszty przesyłek w przypadku reklamowania towaru pokrywa kupujący. Koszty przesyłki w przypadku odesłania rozpatrzonej pozytywnie
reklamacji pokrywa sprzedający.
5. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne rozbieżności kolorystyczne wydruków spowodowane nieprawidłowym wyświetlaniem monitora kupującego.
6. Reklamację na materiały nie są uznawane po ich naklejeniu czy użyciu, w chwili kiedy Klient otrzymuje materiał i decyduje się go użyć czy nakleić potwierdza,że spełnia jego oczekiwania.
7. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż oraz oklejanie, które są przyczyną zniszczenia materiałów reklamowych.  
8. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy merytoryczne oraz poprawną pisownię w przypadku druku z projektu Klienta.
9. Reklamacje na nie kompletne, zniszczone przez kupującego lub używane materiały nie będą rozpatrywane, w takich przypadkach koszty ponownej wysyłki pokrywa kupujący.

§6. Dodatkowe informacje


1. Studio Reklamy Prestiż nie ponosi odpowiedzialności za dostarczone przez Zleceniodawcę materiały niezbędne do wykonania materiałów reklamowych (treść, dane, grafika). Pełną odpowiedzialność ponosi Zleceniodawca.
2. Zleceniobiorca nie udostępnia danych teleadresowych. Dane te są wykorzystywane jedynie w celu rozliczenia zleceń, dostarczenia ich oraz kontaktów niezbędnych przy realizacji zleceń.
3. Klient składając zamówienie, akceptuje Regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną, w myśl Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 z 2002 r., poz. 1204)
4. Za błędne dane podane przy składaniu i realizacji zamówienia odpowiada Zleceniodawca.
5. Nie udostępniamy i nie przekazujemy przygotowanych projektów osobom trzecim lub innym firmom.
6. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją w/w regulaminu.